2013 m. kovo 1 d., penktadienis
Ryte oras ir nuotaikos tiesiog glostė širdį, o dabar diena bjursta. Prognozės savaitgaliui nekokios, jas tikrinuosi http://www.yr.no/place/Lithuania/Kaunas/Kaunas/ šiame norvegų tinklalapyje. Jis man patinka dėl to, jog gali pažiūrėti ne tik esamą ar būsimą temperatūrą, bet ir tokią kokią jaučiate, priklausomai nuo drėgmės, ir vėjo. Nes užėjus su rodykle ant temperatūros (pvz. ryt rodo -1, o iš tikrųjų jausitės lyg būtų -6), rodys atsiradusiame langelyje, tuo laiku, jaučiamą temperatūrą.

Esant tokiam orui, greičiausiai rytoj daugelis liksite namuose. Tad siūlau pasinaudoti Vaidos idėja ir surengti šeimyninę lipdymo popietę.

"Artėjant savaitgaliui reikia sumastyti kuo užimsime vaikus. Siūlau surengti lipdymo popietę. Garantuoju, kad su malonumu įsitrauks į šią pramogą visa šeima.

 
Mes esam įsigiję labai šaunias knygutes, o jums siūlau tiesiog atsispausdinti arba tiesiog įsijungus žiūrėti instrukcijas.
 ...
 ...

 ...

 ...

 ...

...

...

 
Galima naudoti tiek modelinį, tiek paprastą plastiliną, tikrai kokybei reikšmės neturi, dar reikia turėti dantų krapštukų, kurie bus naudojami sutvirtinimui.


Malonaus savaitgalio su šeima. Vaida."

0 komentarai (-ų):

About Me

Idėjų pastogė
Tikrai gerą idėją galima pažinti iš to, kad ji jau iš anksto atrodo neįgyvendinama. (A.Einstein)
Rodyti visą mano profilį