2014 m. rugpjūčio 16 d., šeštadienis
Vakar sėdėdama prie kompiuterio braižiau, kaip turėtų atrodyti vestuvėms ir krikštynoms skirtas atvirukas, hhhhhmmmmm užduotis ne iš lengvųjų. Bet tai jau mano darbas... Na bet labai norėjau aprašyti šį kartą, kas  be proto džiugina mane. Tai jog lietuviai ima vis labiau ieškoti būdų, kaip maloniau ir grakščiau pasveikinti, ar pamaloninti savo artimą  žmogų, draugą, kolegą ir t.t.

Ir labai džiaugiuosi jog galiu tiems žmonėms padėti :))) echh, koks aš fainas žmogus :)

Tad tie, kurie nori ką nors pasveikinti ir dovana bus pinigine išraiška įteikta, be abejonės nori gražaus pinigų vokelio.
Štai jums išeitis, mano siūlomi karpiniuoti vokeliai. Neišpasakytai gražu, stilinga, originalu....


Ir tai jog įteikiate pinigus, jau neatrodo taip banaliai. Tai tampa tikra, gražiai įpakuota, nuoširdžia dovana.

Virš mažo pinigams skirto vokelio galima įrašyti trumpą pasveikinimą ar palinkėjimą. O jei tokiam užrašui neužtenka vietos, tai jį atsispausdinti ant popieriaus lapo ir iškirpus įdėti į didijį vokelį.

Visada galima įkomponuoti pinigų mažytį vokelį ir į kitus mano kurtus atvirukus, juk visų skoniai skirtingi, ir pasveikinimo progos ganėtinai įvairios.
O sukurtų atvirukų bagažą turiu nemažą. Stengiuosi visus juos sudėti į facebook paskyrą https://www.facebook.com/IdejuPastoge
nors būna ir tokių kurių čia nėra, nes užsakovai jais nenorėjo pasidalinti. Arba dėl laiko stokos nespėjau jų nufotografuoti :))))

Bet tie kurie gaminami, jie nuostabūs ir man labai mieli. Pažiūrėkite, keletą jų...

Kitas dalykas, Kalėdiniai sveikinimai. Juos reikia užsisakyti jau ankstyvą rudenį. Žinau jog tai neatrodo labai patogu ar logiška, bet taip jau yra, rankų darbo reikalaujantis kūrinys yra ilgiau gaminamas ir tikrai gamybos procesas nenusakomas. Tie kas nori nustebinti draugus ar artimuosius Kalėdiniu ir Naujųjų metų laikotarpiu, reiktų ruoštis iš anksto.

Gražu ir nepakartojama :)))) Bet visa tai kas gražu, gali būti ir įrėminta.
Šiemet su vaikučių pagalba buvo kurti darželio auklėtojoms prisiminimai ir padėkos, rėmeliuose.

Manau tokie rėmeliai, daug geriau nei išrašyti padėkos diplomus, kaip būname pripratę.

Niekada nesakau jog turite viską gyvenime pirkti, bandykite pasigaminti ir sukurti patys, tai bus tik jūsų ir iš visos širdies. O norintiems pagalbos ar patarimų aš visada stengiuosi padėti. Rašykite komentaruose ir aš tik atradusi laiko visada patarsiu, ir pagelbėsiu :))) Viskas gaminta mano ir visada žinau su kuo lipdyta, ir koks rėmelis naudotas :)

Dar ganėtinai populiaru padovanoti per šventes padėkos dovanėles susirinkusiems. Tai dažniausiai daroma krikštynų ar vestuvių metu, šiek tiek mažiau vaikų gimtadieniuose, bet tai taip pat greitai populiarėja. Nes pati žinau jog mano vaikai renkasi į kuriuos gimtadienius eiti, tai manau gražu būtų padėkoti asmeniui jei jis sudalyvavo šventėje.
Tam dažniausiai gaminamos dėželės į kurias dedamos mažytės dovanėlės ar saldumynai.
O gal tiesiog suvyniojamos gražiai šokolado plytelės.

Na idėjų ir pasveikinimo būdų tikrai galime sugalvoti nemažai, juk svarbu ne ką, o kaip..... Bent jau tokia mano nuomone :) Jei fantazija ne tokia laki, tai į pagalbą kvieskitės "Pinterest" apie kurią jau esu rašiusi, tai lobynas idėjų.

Ir kaip toje dainoje "Pasveikinkim vieni kitus, nes tai daryti šitaip lengva",tai darykime dažniau ir patys, ir taip kaip liepia jums jūsų širdis, o jei prireiks pagalbos, rašykite komentarus. arba bendraukime facebook paskyroje www.facebook.com/IdejuPastoge Kaip sakoma "kuo galėsime, tuo padėsime...".

Viskas :)))

0 komentarai (-ų):

About Me

Idėjų pastogė
Tikrai gerą idėją galima pažinti iš to, kad ji jau iš anksto atrodo neįgyvendinama. (A.Einstein)
Rodyti visą mano profilį