2012 m. gruodžio 1 d., šeštadienis
Adventas - rimties, dvasinio apsivalymo metas. Tai ne tik ramybės, bet ir paslaptingas, mistiškas laikas. Net skubėdami kasdieniniame šurmulyje turėtume akimirką sustoti ir pasimėgauti artėjančių švenčių Dvasia, svajoti ir linkėti vieni kitiems viso ko geriausio!!!
 Štai taip aš ir įsivaizduoju šį laikotarpį, bet ar visi jį taip traktuojame. Daugeliui iš mūsų tai bėgimas ir padidintas darbo krūvis, vaikams, tai šokoladiniai kalendoriai :)

Va ir Emilis kaip, ir kiekvienais metais pradėjo prašyti nupirkti jam šokoladinį Advento kalendorių, bet šiemet man pagailo Edvinuko. Ir aš vis ieškodavau tokio, kurio sudėtyje nebūtų riešutų, nes Edvinui baisi jiems alergija. O sužiūrėti gi taip sunku, tuos smaližius. Taigi kokio tikėjausi kalendoriaus taip ir neradau. Bet vakar užsukusi į vieną gurmaniškų prekių krautuvėlę, paklausiau pardavėjos patarimo ir įsigijau Advento arbatos :)))Kaip tik labai tinkanti mano berniukams :)
Šiandien jau mėgavomės ja . Ir tikrai maloniau dalintis arbata, nei šokoladu, kurio vienas iš mūsų valgyti negali :(

Be viso to, arbata ne tik gražiai supakuota, bet ir su palinkėjimais kiekvienai Advento dienai, taigi šiemet jais ir vadovausiuosi, ir visiems linkėsiu.

Pirmoji Advento diena:

Linkiu Jums, kad visada rastumėte laiko kepti savo mėgstamiausius sausainius.  

Juk tikrai, to laiko taip mums visiems trūksta.   

Dar nuo savęs galėčiau palinkėti, visiems tėveliams, pasinaudoti 24 Kalėdų Senelio nykštukų laiškais
ir kuo daugiau praleisti laiko su savo mažaisiais. 

:))))))  

0 komentarai (-ų):

About Me

Idėjų pastogė
Tikrai gerą idėją galima pažinti iš to, kad ji jau iš anksto atrodo neįgyvendinama. (A.Einstein)
Rodyti visą mano profilį